آموزش کاربردی شیرپوینت

  • آموزش اختصاصی کارفرما
  • بیست هزار نفرساعت آموزش
  • کاربری، راهبری و سفارشی سازی
touch_app فروش سورس کد فارسی ساز

واحد آموزش راهکار خلاق با 10 سال سابقه آموزش شیرپوینت، همه دوره‌های خود را بر اساس کاربردهای تجاری شیرپوینت طراحی مجدد نموده‌است و از ساخت و کاربری پرتال‌های سازمانی تا هوش تجاری، کلاس‌های کاملاً عملی برگزار می‌نماید. رهسا پرتال، اولین دوره راهکار خلاق است که استفاده و سفارشی سازی پرتال سازمانی با شیرپوینت رو آموزش می‌دهد. رهسا دانش به مباحث مدیریت مستندات و مدیریت پیشرفته محتویات و دانش در سازمان می‌پردازد. رهسا پروژه، مدیریت یکپارچه سبد پروژه‌ها در سازمان را آموزش می‌دهد. با رهسا فرایند، طراحی فرم‌ها و فرایندهای کاربردی درشیرپوینت و رهسا هوش، طراحی و اجرای گزارشات و داشبوردهای مدیریتی در شیرپوینت را تجربه خواهید نمود.

کاربر حرفه‌ای شیرپوینت

ساخت و کاربری پورتال‌ها و سایت‌های شیرپوینت

این یک دوره کاربردی است که به دانشجویان نحوه ایجاد و استفاده از پرتال‌های پیشرفته شیرپوینت را آموزش می‌دهد. دوره کاربر حرفه ای شیرپوینت اولین دوره تخصصی برای فراگیری شیرپینت است. دانشجویان با فراگیری این دوره به صورت کامل با محیط کاربری شیرپوینت آشنا شده و خواهند آموخت که چگونه از محیط شیرپوینت برای پیاده‌سازی نیازهای خود استفاده کنند. این دوره بدون این که وارد مباحث تخصصی و جزییات فنی شیرپوینت شود، به صورت کاملاً کاربردی و عملی استفاده از شیرپوینت را به دانشجویان می‌آموزد.

کاربر حرفه‌ای شیرپوینت

رهسا دانش

ساخت و کاربری راهکارهای مدیریت مستندات و محتوا در شیرپوینت

دوره تخصصی رهسا دانش به منظور مدیریت پیشرفته محتویات و دانش با استفاده از راهکار ها و فناوری های موجود در شیرپوینت طراحی شده است. مدیریت محتویات، مدیریت بانک واژگان و ساختار طبقه بندی اطلاعات در سازمان، بایگانی و سیاست گذاری برای نگهداری اطلاعات و رکورد های سازمان​ و معماری و نحوه دسترسی کاربران به اطلاعات از جمله مباحث مطرح شده در این درس می باشد.​

رهسا دانش

رهسا پروژه

ساخت و کاربری راهکارهای مدیریت یکپارچه سبد پروژه‌ها در شیرپوینت و پراجکت سرور

​رهسا پروژه دوره ای کاملا کاربردی به منظور استفاده از محیط Project Server 2013 می باشد. بخش های ابتدایی این دوره برای کاربران و استفاده کنندگان نهایی این نرم افزار طراحی شده است و بخش های دیگر به منظور ارایه آموزش های لازم به مدیر پروژه ها و مدیریت ارشد شرکت برای مدیریت منابع و مدیریت سبد پروژه ها طراحی شده است. فرض بر این است که Project Server 2013​ در شرکت شما راه اندازی شده است و شما می خواهید استفاده کننده این نرم افزار باشید.​

رهسا پروژه

رهسا هوش

ساخت و تولید راهکارهای هوش تجاری در شیرپوینت

این یک دوره بسیار کاربردی و در عین حال پیشرفته برای پیاده سازی Business Intelligence در شرکت شما می باشد. دانشجویان در این دوره با تکنیک ها و روش های پیشرفته برای اتصال به پایگاه داده های سازمان، لیست های شیرپوینت و منابع اطلاعاتی دیگرو تهیه گزارشات، نمودارها و داشبورد های مدیریتی آشنا می شوند و همه این تکنیک ها را در یک محیط کاملا عملی تجربه خواهند کرد. در دوره رهسا هوش لایه نمایش نتایج (امکانات BI در شیرپوینت) و امکانات ارائه شده در Excel برای Self Service BI مورد بررسی قرار می گیرند.

رهسا هوش

رهسا فرایند

طراحی و ساخت فرم‌ها و فرایندهای سازمانی در شیرپوینت

​دوره تخصصی رهسا فرایند به ایجاد فرم ها و طراحی فرایند ها در شیرپوینت می پردازد. این یک دوره کاملا عملی است که مثال های کاربردی برای ایجاد فرم ها و فرایند های کاری در شیرپوینت را نمایش می دهد. در این دوره فرایند های رایج مورد استفاده در شرکت های مختلف عملا توسط دانشجویان طراحی و پیاده سازی می شود. روش های مختلف ایجاد فرم ها در شیرپوینت آموزش داده می شود و سپس فرایند مرخصی با استفاده از فرم های ایجاد شده طراحی و پیاده سازی می گردد. فناوری های مختلف ایجاد فرایند در محیط شیرپوینت به دانشجویان معرفی می شود و استفاده حرفه ای از ابزار طراحی فرایند نینتکس و نینتکس فرم به دانشجویان آموزش داده می شود. در ادامه با مثال های کاربردی این فرایند ها به مرور تکمیل می گردند.

رهسا فرایند

رهسا حاکم

راه‌اندازی، پیکربندی و مدیریت فارم شیرپوینت

​این دوره در ادامه دوره قبل یعنی دوره های رهسا پرتال و رهسا دانش می باشد و دانشجویان پس از گذراندن این دوره و حداقل یک سال تجربه کار عملی در محیط شیرپوینت قادر خواهند بود اولین مدرک تخصصی شیرپوینت را دریافت نمایند. مهمترین مباحث این دوره امکانات Social این فناوری، نصب و پیکربندی جستجو، سرویس های مختلف شیرپوینت چون Excel Service, InfoPath و نصب راه اندازی شیرپوینت در محیط های بزرگ (Farm Installation) و موارد پیشرفته مربوط به نگهداری و محافظت از شرپوینت می توان اشاره کرد.

رهسا حاکم
آموزش شیرپوینت