۱۳۹۷/۰۷/۱۸


شرکت ایران تابلو به عنوان تولید کننده تابلوهای الکتریکی فشار ضعیف و فشار متوسط (انتقال، توزیع و کنترل​) و سیستم های نگهدارنده به ثبت رسید. در طی این سالها شرکت ایران تابلو در برنامه های افزایش حجم تولید مبتنی بر کیفیت، نوآوری و بهبود مستمر سرمایه گذاری نموده است.

امروزه شرکت ایران تابلو به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و با سابقه در زمینه تولید تابلوهای الکتریکی فشار ضعیف و متوسط و سیستمهای نگهدارنده شناخته می شود. در طول فعالیت شرکت ایران تابلو تجارب زیادی در زمینه ساخت، نصب و راه اندازی صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی، بیمارستانی، ساختمانی، غذایی و کشاورزی حاصل شده است.


رهســـا بـــاران، یک محیط تعاملی برای ارتباطات درون سازمانی است که  بر اساس ساختار سازمانی شرکت ایران تابلو  سفارشی سازی شده است. 

شرکت ایران تابلو با هدف ارتباطات بهتر کارمندان، دسترسی سریع تر و کارآمد به مستندات و اطلاعات پراکنده در واحدها و تیم های کاری، اطلاع رسانی آخرین اخبار و تازه های سازمان و ... رهسا باران را انتخاب نموده است.

رهســـا بـــاران، یک محیط تعاملی برای ارتباطات درون سازمانی است که با امکانات شیرپوینت طراحی شده است و بر اساس ساختار سازمانی شما قابل سفارشی سازی می باشد. ما همه امکانات موجود شیرپوینت را به خدمت گرفته ایم تا یک محیط برای تعاملات سازمانی کارآمد و ارتباط بهتر کارکنان شما در محیط شیرپوینت ایجاد نماییم. همچنین مطابق سیاست شرکت شما امکان دسترسی به رهسا باران از بیرون شرکت و از طریق اینترنت نیز می تواند فراهم گردد. همچنین رهسا باران با مطالعه عمیق از پیاده سازی های جهانی و بررسی نیازمندی شرکت های ایرانی طراحی شده است.


ﺳﺎدﮔﯽ و ﮐﺎرآﻣﺪی ﺑﯿﺸـﺘﺮ ﺑﺮای ﮐﺴـﺐ و ﮐﺎر ﺷﻤﺎ ﻫﺪف طراحی محصولات رهســـا باران است..