1397/07/01

​​​​شرکت ماه‌تاب گستر به عنوان اولین شرکت خصوصی در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه‎ی نیروگاهی و تولید برق، با بهره‌گیری از تجربیات متخصصین این حوزه، در سال ۱۳۸۰ آغاز به کار کرد. همچنین با توجه به سیاست‌های حمایتی دولت از انرژی‌های تجدیدپذیر، گروه ماه‌تاب فعالیت‌های خود را به حوزه‎ی انرژی‌های پاک گسترش داده و تاکنون جهت احداث نیروگاه‌های بادی و آبی با ظرفیت مجموعاً بیش از ۳۶۶ مگاوات اقدام نموده و تا ابتدای سال ۱۳۹۷حدود ۶۸ مگاوات آن به بهره برداری رسیده است.

رهســـا بـــاران، یک محیط تعاملی برای ارتباطات درون سازمانی است که  بر اساس ساختار سازمانی شرکت ماه­تاب گستر سفارشی ­سازی شده است.

شرکت ماه­تاب گستر با هدف ارتباطات بهتر کارمندان، دسترسی سریع­تر و کارآمد به مستندات و اطلاعات پراکنده در واحدها و تیم ­های کاری، اطلاع ­رسانی آخرین اخبار و تازه های سازمان و ... رهســـا بـــاران را انتخاب نموده است.

رهســـا بـــاران، یک محیط تعاملی برای ارتباطات درون سازمانی است که با امکانات شیرپوینت طراحی شده است و بر اساس ساختار سازمانی شما قابل سفارشی سازی می ­باشد. ما همه امکانات موجود شیرپوینت را به خدمت گرفته ایم تا یک محیط برای تعاملات سازمانی کارآمد و ارتباط بهتر کارکنان شما در محیط شیرپوینت ایجاد نماییم. همچنین مطابق سیاست شرکت شما امکان دسترسی به رهســـا بـــاران​ از بیرون شرکت و از طریق اینترنت نیز می تواند فراهم گردد. همچنینرهســـا بـــارانبا مطالعه عمیق از پیاده سازی­های جهانی و بررسی نیازمندی شرکت های ایرانی طراحی شده است.

 

ﺳﺎدﮔﯽ و ﮐﺎرآﻣﺪی ﺑﯿﺸـﺘﺮ ﺑﺮای ﮐﺴـﺐ و ﮐﺎر ﺷﻤﺎ ﻫﺪف طراحی محصولات رهســـا باران است.