ورود به سایت
Slide background

جهان در حال مهاجرت به آسمان است و

رهســـا آسمان آماده خوش آمدگویی به شما است

  

رهســـا پرتال

 رهسا پرتال نسل جدید پرتال های سازمانی است که بر مبنای فناوری شیرپوینت جهت ایجاد پرتال سازمانی و ارتباط بهتر کارمندان پیاده سازی شده است. رهسا پرتال پیاده سازی پرتال درون سازمانی شما در بستر رهسا آسمان می باشد.​ ما همه امکانات شیرپوینت را به خدمت گرفته ایم تا یک پرتال سازمانی کارآمد با استفاده از امکانات موجود شیرپوینت و بدون نیاز به سفارشی سازی های پیچیده و غیر ضروری ایجاد کنیم.

اطلاعات بیشتر

  

رهســـا پروژه​

رهسا پروژه ابزاری است که علاوه بر ایجاد محیط بسیار کارا برای مدیران پروژه می تواند توسط تمام افراد درگیر در پروژه در کلیه سطوح و افراد تصمیم گیر در پروژه استفاده شود. همچنین رهسا پروژه در کلیه فازهای پروژه از فرایند تصمیم گیری در خصوص پروژه های پیشنهادی و انتخاب پروژه های مناسب برای اجرا (از جنبه استراتژیک و تجاری) تا مدیریت برنامه ریزی و اجراء گستره وسیعی از نیازمندیهای موجود در زمینه برنامه ریزی و مدیریت پروژه را پوشش می دهد. ​

اطلاعات بیشتر

 رهســـا آسمان

رهسا آسمان ارایه خدمات ابری شیرپوینت و مدیریت پروژه به مجموعه شما است. شما با خرید خدمات رهسا آسمان، یک محیط اختصاصی با همه امکانات شیرپوینت، پراجکت سرور، نینتکس و امکانات گسترده هوش تجاری شیرپوینت در اختیار دارید. عدم نیاز به خرید سخت افزار و نرم افزار، عدم نیاز به نیروی فنی برای پشتیبانی زیرساخت، عدم نیاز به پهنای باند اینترنت و دسترسی با امنیت زیاد و پشتیبانی شبانه روزی مهمترین دلیل انتخاب رهسا آسمان است. راهکار خلاق با ارائه خدمات ابری شیرپوینت سرویسی فراتر از  هاستینگ شیرپوینت را در اختیار سازمان ها قرار می دهد. رهسا آسمان می تواند در مرکز داده شرکت شما و روی مجموعه سرورهای شما نیز پیاده سازی شود. سهولت و کارآمدی بیشتر برای کسب و کار شما هدف طراحی رهسا آسمان است. 


جهان در حال مهاجرت به آسمان است و رهســـا آسمان آماده خوش آمدگویی به شما است

 

برای داشتن فارم اختصاصی شیرپوینت در رهسا آسمان نیازی به خرید تجهیزات سخت افزاری و سرور های قدرتمند ندارید.  بدون نیاز به خرید نرم افزارهای فارسی شیرپوینت، پراجکت سرور، آفیس وب، فرایند ساز و فرم ساز می توانید سایت های نامحدود شیرپوینت در رهسا آسمان داشته باشید.
شما برای نگهداری، مدیریت و ارتقای زیر ساخت شیرپوینت نیازی به پرداخت هزینه های کارشناسی و پشتیبانی نخواهید داشت و بدون نیاز به پرداخت هزینه های پهنای باند اینترنت و اینترانت به اطلاعات و سایت های شیرپوینت خود دسترسی خواهید داشت. شما تنها با پرداخت هزینه ماهیانه به ازای کاربران خود همه هزینه های بالا را پوشش می دهید.