ورود به سایت
Slide background

جهان در حال مهاجرت به آسمان است و

رهســـا آسمان آماده خوش آمدگویی به شما است

  

   شیرپوینت آنلاین

 رهسا آسمان همه امکانات شیرپوینت محلی شما را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. شما در هر مکان و هر زمان و با استفاده از همه ابزارهای وب می توانید به اطلاعات شرکت خود دسترسی پیدا نمایید.

   

  

   اکسچنج آنلاین  

         
​رهسا آسمان سرویس قدرتمند اکسچنج را به صورت کاملا یکپارچه با شیرپوینت در اختیار مجموعه شما قرار می دهد. شما می توانید از این سرویس برای مدیریت ایمیل های داخل سازمانی و برون سازمانی، تقویم های کاری و وظایف استفاده نمایید.

  

پروژه آنلاین​

رهسا  آسمان  ابزار قدرتمند پراجکت سرور را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. رهسا آسمان علاوه بر ایجاد محیط بسیار کارا برای مدیران پروژه می تواند توسط تمام افراد درگیر در پروژه در کلیه سطوح و افراد تصمیم گیر در پروژه استفاده شود.   

 رهســـا آسمان

رهسا آسمان ارایه خدمات ابری شیرپوینت، آفیس، اکسچنج و مدیریت پروژه به مجموعه شما است. شما با اجاره خدمات رهسا آسمان، یک محیط اختصاصی با همه امکانات شیرپوینت، آفیس آنلاین، اکسچنج، پراجکت سرور و امکانات گسترده هوش تجاری شیرپوینت در اختیار دارید. عدم نیاز به خرید سخت افزار و نرم افزار، عدم نیاز به نیروی فنی برای پشتیبانی زیرساخت، عدم نیاز به پهنای باند اینترنت و دسترسی با امنیت زیاد و پشتیبانی شبانه روزی مهمترین دلیل انتخاب رهسا آسمان است. سهولت و کارآمدی بیشتر برای کسب و کار شما هدف طراحی رهسا آسمان است. 


جهان در حال مهاجرت به آسمان است و رهســـا آسمان آماده خوش آمدگویی به شما است

 

برای داشتن فارم اختصاصی شیرپوینت در رهسا آسمان نیازی به خرید تجهیزات سخت افزاری و سرور های قدرتمند ندارید.  بدون نیاز به خرید نرم افزارهای فارسی شیرپوینت، پراجکت سرور، آفیس وب، فرایند ساز و فرم ساز می توانید سایت های نامحدود شیرپوینت در رهسا آسمان داشته باشید.
شما برای نگهداری، مدیریت و ارتقای زیر ساخت شیرپوینت نیازی به پرداخت هزینه های کارشناسی و پشتیبانی نخواهید داشت و بدون نیاز به پرداخت هزینه های پهنای باند اینترنت و اینترانت به اطلاعات و سایت های شیرپوینت خود دسترسی خواهید داشت. شما تنها با پرداخت هزینه ماهیانه به ازای کاربران خود همه هزینه های بالا را پوشش می دهید.